počítadlo.abz.cz

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Výběr kosmetického ošetření si můžete zvolit dle Vaší náročnosti, ale také dle Vašich finančních možností. Své kosmetické studio vedu již více než 14 let a vzhledem ke své praxi jako kosmetička Vám samozřejmě při výběru ráda odborně poradím.

Možnost regeneračních kůr:

- základní kosmetické ošetření: úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, čištění a pleťová maska.

- intenzivní ošetření: speciální obličejové kúry podle potřeb pleti:

o Kosmetické ošetření s kolagenem (Janssen)
- kolagenová oční maska s elastinem. Tato zpevňující kůra s anti-age efektem
je vhodná na jemné vrásky a ztrátu pevnosti pleti.

o Kosmetické ošetření s ceramidovými kapslemi (Ryor)
- intenzivní vitamínová péče pro stresovanou, namáhanou a vyčerpanou pleť. Komplex aktivních látek v ceramidové kapsli výrazně omezuje tvorbu vrásek, intenzivně hydratuje pleť, zvyšuje její pružnost a pevnost. Kapsle obsahují jemný olej s rostlinnými ceramidy a vitaminy A a E.

o Kosmetické ošetření "Collagen Caviar" (Janssen)
- kolagenová kaviárová maska určená pro vyčerpanou, unavenou a dehydratovanou pleť. Podporuje regeneraci pleti, její pružnost a pevnost, má hydratující účinky, chrání pleť před předčasným stárnutím a je zdrojem energie pro vyčerpané buňky. Ošetření je včetně kosmetické masáže pleti.

o Intenzivní hluboko čistící kúra (Janssen)
- intenzivní ošetření a hluboko čistící pleťová maska pro mastnou, nečistou, aknózní a vysoce ochablou pleť. Aloe- vera, extrakt z kvasnic a čajovníkový olej obsažený v čistící masce pročišťuje ucpané póry, redukuje a normalizuje činnost mazových žláz. Pravidelné ošetření touto maskou zlepšuje celkový vzhled pleti, pleť je čistá a zbavena přebytečného mazu či tuku.