počítadlo.abz.cz

 

NEHTOVÁ MODELÁŽ

V rámci služeb kosmetického studia provádím nehtovou modeláž a zpevňování nehtů trojfázovým gelem, manikúru, P-shine, zdobení nehtů lakem i barevnými gely, francouzskou manikúru lakem i gelem a doplňkový prodej nehtové kosmetiky LCN.

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. UV gel perfektně přilne a zpevní vaše nehty, takže již za krátkou dobu budete mít nehty krásné, dlouhé a přirozeně vypadající.

Za každou ženu mluví upravené ruce. Ruce jsou vaší vizitkou a je třeba mít je stále hezky upravené. Navštivte mé kosmetické studio, kde Vám ruce odborně ošetřím a upravím. Můžete si vybrat z nejrůznějších barev a vzorů laků na nehty, dle přání je možné použít i zdobení barevným gelem či tónovaný gel na nehty.

Převážná část mých klientek preferuje praktické a konzervativní provedení nehtové modeláže. Zaměřuji se proto především na klasickou francouzskou manikúru, která vypadá přirozeně, samozřejmě pro slavnostnější příležitosti je možné lehké decentní zdobení nehtů či výraznější lak a délka nehtů dle představ klientky.