počítadlo.abz.cz

 

PERNAMENTNÍ MAKE-UP

Estetika a praktičnost pernamentního make-upu nabízí dlouhodobé zvýraznění obočí, očních linek nebo rtů, které jsou nevýrazné či nepravidelné, zlepší tak Váš vzhled a zvýrazní detaily Vašeho obličeje. Permanentní make-up Vám vydrží 2-5 let, oční linky, obočí a rty budou vždy upravené a přirozeně zvýrazněné, ať jste u vody, nebo po ranním probuzení...

Podstatou permamentního make-upu je vpravení přírodního barviva velmi tenkou jehličkou těsně pod povrh kůže. Při aplikaci nebudete pociťovat výraznější bolest, dá se říci spíše jemné štipkání.

Procedura se provádí za přísných hygienických podmínek, veškeré vybavení k aplikaci je sterilní a převážně jednorázové. Trvanlivost permanentního make-upu se pohybuje v závislosti na věku a pigmentaci kůže, od 2 do 5 let. Pokud se však provede obnova permanentního make-upu, svěží a mladistvý vzhled zůstane zachován. Po provedení zákroku samozřejmě o Váš permanentní make-up zajišťuji i kvalitní následnou péči.

o POSTUP PROVEDENÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU:
Když příjdete, zkonzultujeme spolu kterou část obličeje byste chtěla zdokonalit a zvýraznit. Poté Vám předkreslím tvar obočí, linek nebo rtů, který by byl pro Váš obličej z pohledu vizážisty nejvhodnější. Po vzájemné konzultaci o tvaru Vám nanesu na upravovanou část obličeje znecitlivující krém a při působení toho krému spolu vybereme odstín pro Vás nejslušivější. Poté, až bude pokožka znecitlivělá, dáme se do vpravování pigmentu do kůže, což trvá asi 1 hodinu. Provedení celého úkonu trva přibližně 2,5 hodiny.

o PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ:
"OBOČÍ DĚLÁ OBLIČEJ". Tato věta vyjadřuje jak důležitou roli v obličeji obočí má. Dává vyniknout pohledu Vašich očí. Pokud je dobře vytvarováno a má vhodný odstín, krásně vyniknou Vaše oči. Obočí se aplikací permanentního make-upu může přirozeným a citlivým způsobem dotvarovat tam, kde chybí chloupky nebo jsou světlé či je obočí jinak nevýrazné. Samozřejmě tak, aby výsledný efekt byl precizní a přirozený. Vaše obočí se stane důležitým a hezkým rysem Vašeho obličeje. Odstínů je možno namíchat několik, podle toho, jakou máte barvu vlasů, pleti i chloupků v obočí.

o PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK:
Tímto úkonem, při kterém Vám vpravím linku mezi řasy nebo nad řasy, krásně a precizně zvýrazníme tvar Vašich očí. Takže docílíme trvale přirozeného vzhledu. Vy si poté můžete oči jakkoliv líčením domalovat, nebo naopak i bez líčení budete mít oči přirozeně zvýrazněné. Permanentní make-upem očních linek vlastně docílíme efektu hustších řas.
o PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ
Tímto úkonem zdokonalíme tvar Vašich rtů. Tam kde je nepravidelný pigment Vašich rtů, např. po jizvičkách nebo oparech, můžeme vyplnit horní nebo dolní ret, aby rty byly symetrické. Pokud jsou rty světlé, tzn. mají málo pigmentu, můžeme je zvýraznit, aby Vašemu obličeji dodaly na smyslnosti a kráse i bez líčení. To vše samozřejmě citlivým a přirozeným způsobem.